Portal Den-X Fashion: moda dla Twoich nóg
Niech każdy dzień będzie dla Ciebie wyzwaniem...

Porady

W tym dziale prezentować będziemy sugestie, dotyczące mody oraz odpowiadać na pytania naszych czytelniczek. Na pierwszy ogień podstawowy problem, który wciąż sprawia kłopot wielu paniom. Jak wybrać grubość rajstop? Półprzezroczyste, zakrywające nogę czy grube i bawełniane? Wiele kobiet staje przed dylematem, jaki rodzaj rajstop wybrać, aby wyglądać modnie, a jednocześnie atrakcyjnie.

 

Kilka ważnych – naszym zdaniem – porad:

  • jeśli jesteśmy zwolenniczkami czarnych rajstop pamiętajmy, że nie są już modne rajstopy o cienkiej grubości. Kojarzą się często z modą żałobną i nie budzą dobrych skojarzeń. W przypadku czarnych rajstop wybierajmy takie, które nie odkrywają naszych nóg.
  • jeżeli zamierzamy założyć minispódniczkę pamiętajmy, że nie każdy rodzaj rajstop do niej pasuje. Jeżeli nasza spódniczka będzie luźno opływać naszą figurę, wtedy możemy założyć rajstopy grubsze. Jeżeli jednak spódniczka jest bardziej obcisła, wtedy decydujmy się na rajstopy cienkie, które odkrywają nasze nogi (wygląda to efektownie zwłaszcza w przypadku rajstop o kolorze beżowym).


Oczywiście pamiętać należy, że nie tylko moda decyduje o wyborze ubioru. Czasem większe znaczenie ma po prostu... pogoda. Pamiętajmy jednak, że ani słota ani zima nie muszą ograniczać nas do tego, aby chować nasze nogi pod spodniami. Wystarczy wybrać rajstopy o odpowiedniej grubości, a żadna pogoda nie przeszkodzi nam wyglądać atrakcyjnie i zmysłowo.